وبلاگ
ایمینو بهترین اپلیکیشن پرنتال کنترل در ایران | پرنتال کنترل یا نظارت والدینی
ایمینو بهترین اپلیکیشن پرنتال کنترل در ایران | پرنتال کنترل یا نظارت والدینی

۵ اسفند ۱۴۰۲

ایمینو بهترین اپلیکیشن پرنتال کنترل در ایران | پرنتال کنترل یا نظارت والدینی

یکی از راه‌های پیشگیری و حفاظت از فرزندان در برابر این خطرات استفاده از نرم‌افزارهای پرنتال کنترل مثل ایمینو است که به والدین اجازه می‌دهد تا مسیر موفقیت فرزندان خود را ایمنی بخشی و مورد مراقبت قرار دهند.

امروزه با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، کودکان و نوجوانان در سنین پایین به دنیای مجازی دسترسی پیدا می‌کنند. طبق آمار مرکز آمار ایران، 97 درصد کودکان و نوجوانان ایرانی به اینترنت دسترسی دارند. به هر حال رشد و یادگیری و آموزش در بستر دنیای مجازی توسعه پیدا میکند ولی در اولویت اول والدین و در اولویت بعدی هر فردی باید نسبت به ناهنجاری ها و خطرات دنیای مجازی آگاه باشند.

✅ لینک دانلود مستقیم ایمینو از کافه بازار

دنیایی که گهگاه محتواهای نامناسب مستهجن به جلوی چشم میآورد یا خطرات هک به شدت در آن رایج است و یا خطر منتشر شدن عکس و فیلم و اطلاعات شخصی و مالی ممکن است و آبرو و پول افراد را به یغما ببرد. حتی مفهومی مثل خفتگیری یا زورگیری به در قالب سایبربولینگ در اینترنت اتفاق میافتد که بدون اطلاع از نحوه آن، آمادگی در برابر این خطرات غیر ممکن میباشد. یکی از راه‌های پیشگیری و حفاظت از فرزندان در برابر این خطرات استفاده از نرم‌افزارهای پرنتال کنترل مثل ایمینو است که به والدین اجازه می‌دهد تا مسیر موفقیت فرزندان خود را ایمنی بخشی و مورد مراقبت قرار دهند.

اپلیکیشن پرنتال کنترل یک دستیار هوشمند برای والدین

اپلیکیشن پرنتال کنترل یک دستیار هوشمند برای والدین

نرم‌افزارهای پرنتال کنترل یا نظارت والدینی به شما اجازه می‌دهد برنامه های پرخطر را از جلوی دست فرزند دور نمایید و عکس و فیلم ها و برنامه های شخصی را قابل رویت برای فرزند نگذارید. بوسیله پرنتال کنترل فرزند میتوان به وبسایت های مناسب سن خودش سر بزند و  فرزند متناسب با زمان و ساعت مشخص شده توسط والدین، به گوشی فعالیت داشته باشد. حتی فرزند نوجوانی که دارای موبایل میباشد، میتواند از طریق برنامه پرنتال کنترل موقعیت لحظه ای خود را به والدین نشان بدهد تا از صحبت و سلامت و مسیر حرکت وی، اطلاع داشته باشند.

با استفاده از اپلیکیشن پرنتال کنترل ایمینو، شما مثل یک دستیار هوشمند در کنار فرزندان خود هستید و می‌توانید زندگی مجازی آنها را به سمت امن و سالم هدایت کنید. البته قبل از اینکه این نرم‌افزار را نصب و استفاده کنید، بهتر است با مشاوران حرفه‌ای در زمینه سواد رسانه‌ای و تربیت فرزند صحبت کنید تا بدانید چگونه با توجه به سطح سنی و شخصیت فرزند خود، به صورت مناسب با آنها برخورد کنید. بعضی از فرزندان جوان ممکن است حس دخالت و نقض حریم خود را در برابر اپلیکیشن پرنتال کنترل داشته باشند و با شما مخالفت کنند. در حالی که فرزندان کوچک‌تر معمولاً مشکل خاصی با این نوع نظارت ندارند.

 

 محبوب‌ترین اپلیکیشن پرنتال کنترل ایرانی برای اندروید

ایمینو بزرگترین و محبوب‌ترین پرنتال کنترل یا نظارت والدینی در ایران با بیش از 180 هزار نصب در کافه‌بازار، رقیب بی‌نظیر در زمینه اپلیکیشن‌های پرنتال کنترل ایرانی است. این اپلیکیشن با قابلیت‌های خاص خود، والدین را در مدیریت و نگهداری از فرزندان خود یاری می‌دهد.

 

قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌ فرد ایمینو

 •  قفل برنامه‌های گوشی: با ایمینو شما می‌توانید دسترسی به برنامه‌هایی که فکر می‌کنید برای سن فرزند شما مناسب نیست، مدیریت کنید و فرزند شما فقط به برنامه‌هایی دسترسی دارد که شما به او اختیار دادید. این مدیریت اجرای برنامه یکی از کارهای اصلی ابزارهای نظارت والدینی ایمینو (پرنتال کنترل ایمینو) هست.
 • پخش انیمیشن و فیلم : توی ایمینو کلی انیمیشن و فیلم قراردادیم همراه با رده‌بندی سنی و دسته‌بندی هر کدام از اونها که والدین عزیز میتونن با انتخاب انیمیشن‌ها و فیلم‌های مناسب فرزندشون اجازه بدن که اونها رو بتونه تماشا کنه
 •  مدیریت زمان استفاده فرزند: می‌توانید مشخص نمایید هر فرزند چند ساعت در روز بتواند با گوشی یا تبلت کار کند و بعد از آن دستگاه قفل می‌شود و دیگر لازم نیست برای گرفتن گوشی از فرزندتان اصرار کنید یا بداخلاقی داشته باشید. فرزندتان صرفا با دیدن پیام متوجه تمام‌شدن زمان می‌شود.
 •  جلوگیری از نمایش تبلیغات: در صورت وجود تبلیغات درون‌برنامه‌ای مضر، می‌توانید این قابلیت رو فعال کنید. حذف تبلیغات درون برنامه ای برایتان انجام می‌شود.
 •  گزارش فعالیت فرزندان: با استفاده از این قابلیت می‌توانید میزان استفاده فرزندتان به تفکیک هر برنامه یا روز هفته یا دسته‌بندی برنامه‌ها را مشاهده نمایید تا بتوانید مشاوره های تربیتی مناسبی برای زندگی دیجیتال، به فرزند بدهید.
 •  وب‌گردی امن: با فعال‌کردن این بخش شما می‌توانید با خیال راحت انجام تکالیف تحقیقی فرزندتان را به او بسپارید؛ چون جستجوها در جستجوگر شادبین انجام می‌شود و فقط وبگاه‌های مناسب فرزندتان نمایش داده می‌شود.
 •  لانچر کودکانه: با ایمینو فرزندتان وارد یک محیط شاد با طراحی‌های کودکانه متناسب با سن خودش می‌شود. البته می‌توانید پوسته کودکانه رو غیرفعال نگه دارید تا فرزندتان محیط طبیعی گوشی موبایل رو ببیند؛ ولی از خدمات ایمینو استفاده نماید. این طراحی در پوسته کودکانه قرار داده شده است و امکان اختصاص یک رمز هم برای آن در نظر گرفته شده است.
 • تنظیم اینترنت برنامه‌ها : شما والدین عزیز میتونید با مدیریت کردن درست استفاده از اینترنت توسط فرزندتون مانع از این بشید که در این اینترنت به محتوای نامناسب دسترسی داشته باشه. شما میتونین دسترسی فرزندتون به اینترنت رو به صورت کامل قطع کنین یا صرفا برنامه‌هایی که صلاح میدونید رو مجاز به وصل شدن به اینترنت تعیین کنید.
 • گالری کودک: شما می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌های مناسب هر فرزند رو از طریق گالری کودک انتخاب کنید تا فرزندان همان موارد رو را فقط ببیند.
 • محافظت از چشم : شما والدین عزیز میتونین با تنظیم این قابلیت میزان روشنایی صفحه نمایش را برای فرزندتان تنظیم کنین و همچنین نور آبی صفحه نمایش رو حذف کنین تا به چشم‌های کودک و نوجوان شما آسیبی وارد نشه.
 • تنظیم بلندی صدا: با کمک این قابلیت میتونین میزان صدای تلفن همراه یا تبلت رو در هنگام استفاده فرزندتون، مدیریت کنین و نگذارین از یک حدی بیشتر بشه که به گوش فرزندتون آسیبی برسه.
 • شخصی سازی تلفن همراه: ما این امکان رو در اختیارتون میذاریم که تلفن همراهتون رو به دو محیط جداگانه تقسیم کنید، انگار که برای فرزندتون یه دستگاه یا گوشی موبایل جدید خریدین و به سلیقه خودش طراحیش کردین.
 • نماهنگ: کلی نماهنگ زیبا و جذاب توی ایمینو قراردادیم تا فرزندتون با دیدن اون‌ها لحظات خوب و شادی رو داشته باشه.
 • کلی بازی‌ خفن بدون نصب: یکی از قابلیت‌های جذاب ایمینو این هست که میتونین به بیش از 20 بازی مفید و سرگرم کننده دسترسی داشته باشین تازه اونم بدون نیاز به نصب!
 • محیط سالم: ایمینو فضای پیچیده و ناامن اینترنت و شبکه های اجتماعی رو به یک محیط امن، کم خطر، شاد و زیبا تبدیل کرده تا بدون نگرانی استفاده صحیح از اینترنت رو به کودکتون یاد بدین.
 • راهنمای کامل: با نگه داشتن دستتون روی هرنماد، راهنمای اون قسمت رو مشاهده می‌کنین که پاسخگوی سوالات احتمالی شما خواهد بود.
 • استفاده آسان و رایگان: اگه شماهم نگران این هستین که کار کردن با چنین اپلیکیشن پر از امکاناتی قراره سخت باشه، همین الان خیالتون رو راحت می‌کنیم، چون ایمینو جوری طراحی شده که شما به راحتی بتونین از اون استفاده کنین، تنظیمات شخصی خودتون رو اجرا کنین و بدون نگرانی تلفن همراهتون رو در اختیار فرزندتون بذارین.  خدمات پایه و اصلی محافظت والدین در ایمینو رایگان هست.
 • تنظیمات اختصاصی برای هر فرزند: میتونید هر کدوم از فرزنداتون رو تعریف کنین و تنظیمات اختصاصی نظارت والدینی برای هر کدوم تعریف کنین و این تنظیمات ذخیره میشه.
 • تحویل گوشی به فرزند : هر تنظیماتی برای فرزندتون انتخاب کردید، با یک کلیک همشون رو با هم فعال میکنین و گوشی رو تحویل فرزندتون میدین. میتونین برای این حالت رمز هم بزارین تا فقد خودتون گوشی رو از حالت فرزند خارج کنین.
 • گزارش فعالیت فرزندان: با استفاده از این قابلیت می‌تونین در اپلیکیشن ایمینو والدین میزان استفاده فرزندتون به تفکیک هر برنامه رو مشاهده کنین.
 • رویت موقعیت مکانی فرزند : اگر فرزند شما در حال تردد به ورزش یا کلاس درس هست یا حتی توی سفر هستین و می خواهید فرزندتون تجربه مستقل شدن هم داشته باشه و گوشی جداگانه هم داره، میتونین از طریق این قابلیت مسیر ترددشو ببینین و دلشوره و نگرانی دوری فرزندتون رو نداشته باشین. این قابلیت به نام family locator هم شناخته میشود.
 • پشتیبانی: ایمینو همیشه همراه شماست و یک بخش مخصوص در برنامه برای پاسخ به سوالات متداول و ارتباط با کارشناسان فراهم کرده تا هروقت نیاز بود بتونین با ما در تماس باشین.

بیشتر بدانید: بهترین مدت‌ زمان استفاده کودکان از گوشی و تبلت در هر سنی چقدر است؟

 دانلود ایمینو و راهنمای کار با ایمینو

اگر شما هم قصد دارید از نرم‌افزار محافظت والدینی یا همان پرنتال کنترل ایمینو استفاده کنید، کافی است در نرم‌افزار بازار و مایکت اسم ما را جست‌وجو کنید و از نصب کنید و آموزش کار با نرم‌افزار نیز در آنجا نوشته شده است و یا با این لینک مستقیم ایمینو را از کافه‌بازار دانلود کنید.

میتونین از راه های ارتباطی زیر استفاده کنین، ما همیشه پاسخگوی شما خواهیم بود:

پیام یا ارسال پیامک و تماس تلفنی: 09960937497

 

✅ لینک دانلود مستقیم ایمینو از کافه بازار
#ایمینو #باهات_هستم